Как разместить рекламу на Зооклубе

Правила перевезення котів та ветдокументація

Перевозка животных по УкраинеЗ метою охорони території України від занесення з території інших держав або карантинної зони збудників карантинних хвороб тварин, птиці та з метою захисту населення від хвороб, спільних для тварин і людей, обов'язковому ветеринарному контролю підлягають перевезення тварин і птиці всіх видів, продуктів і сировини тваринного походження, риби, бджіл, шовкопрядів, кормів, кормових добавок, біопрепаратів, ветеринарних лікарських засобів, штамів мікробів, вірусів та грибів, токсинів тощо.

Ці вантажі супроводжуються ветеринарними документами (ветеринарними свідоцтвами, ветеринарни-ми сертифікатами, довідками) встановленого зразка, що видаються установами ветеринарної медицини на місцях. Ветеринарні свідоцтва чинні на території всієї країни і є разові. При експортуванні вантажів до інших країн на прикордонних пунктах державного ветеринарного контролю ветеринарні свідоцтва обмінюються на ветеринарні сертифікати.

Довідкою супроводжується переганяння або перевезення тварин, транспортування продукції або сировини тваринного походження у межах адміністративного району. Право видачі ветеринарних свідоцтв надається керівникам (начальникам, завідуючим), головним (провідним) лікарям ветеринарної медицини таких організаційних структур державної ветеринарної медицини:

- районних підприємств (лікарень) державної ветеринарної медицини, дільничих лікарень ветери-нарної медицини, дільниць ветеринарної медицини;

- міських підпиємств (лікарень) державної ветеринарної медицини, міських районних лікарень ветеринарної медицини, прикордонних і транспортних пунктів державного ветеринарного контролю. Право видачі ветеринарних сертифікатів надається організаційним структурам регіональних служб державного ветеринарного контролю на кордоні і транспорті.

Довідки видаються лікарями та фельдшерами ветеринарної медицини установ державної ветеринарної медицини, господарств, підприємств.

Ветеринарні свідоцтва дійсні для пред'явлення до відправлення: тварин і харчових тваринницьких продуктів протягом 3 днів, а сировини тваринного походження - протягом 5 днів від дня їх видачі. Ксерокопії бланків ветеринарних свідоцтв та ветеринарних сертифікатів вважаються недійсними.

Для імпорту в Україну вантажів, підконтрольних службі державної тинних базах під наглядом державної ветеринарної служби країни-експортера. Під час карантину проводиться поголовний клінічний огляд. У цей період державні ветлікарі проводять діагностичні дослідження в державній ветеринарній лабораторії методами, прийнятими в країні-експортері. Кішки піддаються ветеринарним обробкам і дослідженням на дерматофітози. Не пізніше ніж за 14 днів до від-правлення кішок вакцинують, якщо вони не були щеплені протягом останніх 6 місяців проти сказу та панлейкемії.

Виконання умов, зазначених у цих вимогах, повинно бути цілком підтверджене ветеринарним серти-фікатом країни походження в оригіналі, підписаним державним ве-теринарним лікарем і складеним мовами країни-експортера й українською, із зазначенням методів, дати діагностичних досліджень, їх результатів і профілактичних щеплень.

Ввезення на територію України тварин можливе після одержання дозволу регіональної служби дер-жавного ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті зони обслуговування. Після ввезення на територію України і проходження державного ветеринарного контролю тварин ставлять на карантин терміном на ЗО днів у спеціально підготовлених приміщеннях. У цей період проводяться потрібні діагностичні дослідження під контролем державної служби ветеринарної медицини.

Щодо перевезення кішок по Україні Для перевезення кішок по території України необхідно мати ветеринарне свідоцтво (форма № 1 ), що видається в установі державної ветеринарної медицини на підставі ветеринарного паспорту тварини. В ветеринарному свідоцтві відмічається благополуччя місцевості по інфекційним хворобам, щеплення та інші ветеринарні обробки тварини, маршрут, ціль поїздки та вид транспортування.

Перевезення тварин без відповідних ветеринарних документів заборонено та карається згідно ст. 107 “Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог* АК України.

У ветеринарної медицини, існують спеціальні Ветеринарні вимоги (затверджені наказом №39 Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 20.10.1999). В даному випадку йде розмова що-до імпорту в Україну кішок. До ввезення в Україну допускаються клінічне здорові кішки з господарств та адміністративних територій, вільних від заразних хвороб тварин, у тому числі:

А) для всіх тварин: Африканської чуми свиней - протягом останніх 3 років на території країни; Ящуру, вірусних енцефаломієлітів усіх видів - протягом останніх 12 місяців на території країни;

Б) для кішок: Хвороби Ауескі, сказу, туберкульозу, туляремії, дерматофітозів (тріхофітії, мікроспорії ) - протягом останніх 12 місяців у господарстві.

Олена ДЕРЮЖНИКОВА, начальник ДП “Кліника дрібних тварин” Московського району м. КиєваКоментарии:

Для создания тем на форуме нужно зарегистрироваться или авторизоваться, кликнув на кнопку "войти" вверху страницы

Коментарии Facebook:

  • Страницы:   «1»  2  3  4  5  след »»
  • Показано: 1−10 из 228
  • Страницы:   «1»  2  3  4  5  след »»
  • Показано: 1−10 из 228
Опубликовано: 2012-08-28 13:39:32

Еще новости:


Поиск по сайту

 

Премиум объявления

$1300
Собаки / Щенки продам
Щенки вест хайленд уайт терьер, Вест Хайленд Уайт Терьер

Щенки вест хайленд уайт терьер

Порода: Вест Хайленд Уайт Терьер
Украина, Киев
$250
Собаки / Щенки продам
ЩЕНКИ КУРЦХААРА, Курцхаар

ЩЕНКИ КУРЦХААРА

Порода: Курцхаар
Украина, Украинка, Киевская обл

Реклама:

Яндекс.Метрика