Как разместить рекламу на Зооклубе

про гарячу воду в Києві < Коментарии к публикациям

Форум работает в режиме тестирования, поэтому о всех найденых неточностях или ошибках просим сообщать нам посредством обратной связи.

 • kyra
 • про гарячу воду в Києві
  kyra 19.08.2020 18:30
  Трохи про наболіле, а саме про гарячу воду в Києві(
  Зараз багато, хто зіштовхнувся з проблемою відсутності гарячої води. У мене наприклад є бойлер, але в квартирі нас 4 людини, а ще посуд, прання і т.д Питання: чи вигідно нам постійно намотувати електрику ще і в період карантину ??! Які взагалі перспективи нас чекають в зв'язку з тарифами на електрики ??
 • Antoxa
 • Re: про гарячу воду в Києві
  Antoxa 19.08.2020 22:35
  Це звичайна справа для всіх - традиційні весняно-літні гідравлічні випробування теплових мереж, добре що взагалі проводять технічні огляди! Взагалі раджу Вам переглянути статтю на цю тему https://ua-energy.org/uk/posts/kudy-zavede-boileryzatsiia-krainy. Портал Українська енергетика та його журналісти поспілкувались із експертами та посадовими особами, для розкриття основних проблем цього питання. А також підняли питання, як бойлери впливають на водопостачання.
 • Mother_of_cats
 • Re: про гарячу воду в Києві
  Mother_of_cats 21.09.2020 18:38
  в мене подруга в Києві на Лісному живе, то в них гарячої води постійно немає..і бойлер поставити немає можливості, то води в кастрюлях гріють та в електрочайнику..страшне...столиця, блін(((

Поиск по сайту

 

Премиум объявления


Реклама:

Яндекс.Метрика