Как разместить рекламу на Зооклубе

Хочеш взяти тварину з притулку? Бери! Ось так це працює < Интересно о собаках

Форум работает в режиме тестирования, поэтому о всех найденых неточностях или ошибках просим сообщать нам посредством обратной связи.

 • ksym
 • Хочеш взяти тварину з притулку? Бери! Ось так це працює
  ksym 28.11.2016 12:05

  Домашні тварини – це чудово. Тварини, що потрапили в ваш дім з притулків – це неймовірно! Чому саме неймовірно? Тому що взяти тварину з притулку – це величезний виклик самому собі, на який здатні далеко не всі. В Україні взяти тварину з притулку – це вийти із зони комфорту. Це показати, що ви не зважаєте на стереотипи і не вважаєте, що кожна тварина з притулку – це істота зі зруйнованою психікою, тисячами хвороб та нездатністю ділити один дах з людиною. Взяти тварину з притулку – це не просто врятувати життя, а дати шанс цьому врятованому життю бути прожитим в любові та турботі. І нарешті, взяти тварину із притулку – це відкрити в собі іскри доброти, які можуть перерости в невичерпне полум’я і, головне, яке може надихати інших. Разом ми можемо змінити світ на краще. Світ, в якому кожна домашня тварина має шанс на сім’ю.
  Якщо ви готові поповнити лави небайдужих, ми раді запропонувати вам зручний сервіс пошуку домашніх тварин, що перебувають у притулках. Від вас вимагається єдине – зручно влаштуватися біля ваших комп’ютерів та налаштуватися на один із найприємніших виборів у вашому житті.
  Отже, вперед!

  Заходь на Всеукраїнську базу притулків та обирай улюблинця!
  На тебе хтось вже давно чекає

  http://pethelp.com.ua/
 • Ника Сватова
 • Re: Хочеш взяти тварину з притулку? Бери! Ось так це працює
  Ника Сватова 23.09.2017 23:33
  надо подумать над этим предложением
 • Dobermansha
 • Re: Хочеш взяти тварину з притулку? Бери! Ось так це працює
  Dobermansha 28.05.2018 15:26
  Прекрасно,0 что есть такие сервисы и люди, которые о них заботятся. Я сама взяла собаку из приюта и то, как им там живется, это чудовищно!
 • VVeron
 • Re: Хочеш взяти тварину з притулку? Бери! Ось так це працює
  VVeron 08.05.2020 17:21
  Как классно что есть такая возможность выбрать! я об этом не знала. Всегда кошки были - уличные и подбирали или на рынке за копейки забирали. А теперь тоже с мужем думаем о собаке из приюта.
 • ВикторияViv
 • Re: Хочеш взяти тварину з притулку? Бери! Ось так це працює
  ВикторияViv 04.06.2020 15:18
  Самые добрые и отзывчивые - это собачки из приюта. Имела опыт общения с такими, фотографировала питомцев приюта. Это особая энергетика!

Поиск по сайту

 

Премиум объявления


Реклама:

Яндекс.Метрика