Как разместить рекламу на Зооклубе

лапами у скляні двері - як запобігти? < Воспитание и уход

Форум работает в режиме тестирования, поэтому о всех найденых неточностях или ошибках просим сообщать нам посредством обратной связи.

 • Igoran
 • лапами у скляні двері - як запобігти?
  Igoran 14.01.2017 02:42
  Доброго дня!
  Шукаю вирішення проблеми "скляні двері+вікна від полу по до 2 м." Завели цуценя - Кора(їй вже 4 міс), поки тримаємо у вольєрі з регулярним вигулом, бо будинок у якому ми мешкаємо, має терасу з трьома терасними дверима-вікнами, та ще двоє скляних дверей по других сторонах.
  Коли ми на вулиці, наша Кора весь час активно "гуляє", але вже були випадки коли вона била лапами у скляні двері побачивши там нашу кішку. Що буде коли вона залишиться сама на вулиці а ми в хаті.... можу собі уявити. Саме тому поки що не приймав ніяких запобіжних дій - щоб одразу застосувати правильний спосіб. Але який він - не знаю...
  З інтернету дізнався про повітряні кульки, гуркіт монет у склянці, кидання принад на підлогу, колючі коврики перед дверима. Подумав про електричний ошийник як найбільш відповідний, але можливо це не найкращє рішення. Порадьте будь ласка як бути, бо не можливо тримати підростаючого собаку весь час(коли ми в хаті) у вольєрі....Дякую
 • Irochka
 • Re: лапами у скляні двері - як запобігти?
  Irochka 16.01.2017 12:41
  Поки Ваш собака не подорослішає (а це для великих собак десь до 2 років) жодні клікери, та колючі килимки не допоможуть. І тварина може травмуватись. Така моя думка. Єдиний варіант це фізично обмежити можливість дострибування до скла. Можливо встановити додаткові дверцята, картонні щитки, тощо.
  Молоді собаки дуже сильні і надто емоційні. З віком вони стають більш слухняними та врівноваженими. Звісно, на прогулянці, потрібно відпрацьовувати команду ФУ, але без нагляду може трапитись що завгодно.
 • Igoran
 • Re: лапами у скляні двері - як запобігти?
  Igoran 16.01.2017 17:10
  Дякую Irochka!
  Цей варіант розглядався як перший, але були сподівання на менш складний с точки зору реалізації + усі дврі відкриваються на зовнішню сторону, тож практично його не можливо запровадити - не вийдемо самі до нашої собачки.....
 • Irochka
 • Re: лапами у скляні двері - як запобігти?
  Irochka 17.01.2017 10:47
  Ну чому ж неможливий. Можна зробити фанерні щитки безпосередньо на скляну частину, або буде навіть простіше наклеїти непрозору або напівпрозору плівку типу оракалу на скло. Для того, щоб собака чітко бачив перепону.

Поиск по сайту

 

Премиум объявления


Реклама:

Яндекс.Метрика